Aday Açık Rıza Metni

Ana Sayfa / Aday Açık Rıza Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamında, ırkınıza, etnik kökeninize, siyasi düşüncenize, felsefi inancınıza, din, mezhep veya diğer inançlarınıza, kılık ve kıyafetinize, dernek, vakıf ya da sendika üyeliklerinize, sağlığınız, cinsel hayatınız, varsa ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirleriyle ilgili verileriniz ile biyometrik ve genetik verileriniz sizin özel nitelikli verilerinizdir.

Tarafımızca, bizimle paylaşmanız veya gerekli olması halinde, işlemeye konu olabilecek özel nitelikli kişisel verileriniz aşağıdaki gibidir;

  1. Fotoğraf
  2. Engellilik Durumu
  3. Özgeçmişinizde manuel doldurulan alanlarda belirttiğiniz özel nitelikli kişisel verileriniz

Bodrum CV platformunda üyelik oluşturma aşamasında, “Kişisel verilerimin Açık Rıza Metni’nde belirtilen şekilde işlenmesine onay veriyorum” kutucuğunu işaretlemeniz ile veya üyeliğinizi takiben karşınıza çıkan “Bilgilendirme” ve “Uyarı” ekranlarına onay vermeniz ile özel nitelikli kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rıza vermektesiniz.

Açık rıza vermemeniz halinde yukarıda sayılan özel nitelikli kişisel verileriniz işlenmeyecektir. Bu nedenle oluşabilecek hak kayıplarından Şirket sorumlu değildir.

Hangi kişisel verilerinizi ne amaçlarla işlediğimize ve ne amaçlarla hangi taraflara aktardığımıza dair detaylı bilgilere ve Kanun kapsamındaki haklarınıza Aday Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bodrum CV İstihdam Bürosu A.Ş.

E-posta adresi: info@bodrumcv.com

Mersis No: 0178147959600001

Adres: Çarşı Mah.Çarşı Sokak Bodrum Belediyesi Gıda Çarşısı Sit. No:2/29 Bodrum Muğla

Telefon: 0549 199 48 48